WITAJCIE W NASZEJ SZKOLE BOKSU

Nasze początki, rok 2012 🙂

Boks to sport klasyczny. Każdy, kto szuka prawdziwych wyzwań, chce rozwijać harmonijnie ciało i umysł, wiedząc, że tylko ciężką pracą i wewnętrzną dyscypliną osiągnie coś w życiu – znajdzie u nas prawdziwą przystań. Działamy zgodnie z ideami Papy Stamma. Uczymy, wspieramy, dajemy to, co w sporcie najważniejsze – poczucie bezpieczeństwa, pewność siebie, wewnętrzny spokój.

Zaczynaliśmy w 2012, ale odwołujemy się do tradycji przedwojennej Szkoły Boksu, która działała w latach 1937-1939 jako sekcja RKS Marymont.

Zajęcia odbywają się w wyposażonych w pełni profesjonalnie salach treningowych na terenie Żoliborza i Mokotowa. Prowadzone są przez zawodowych trenerów, a nasi podopieczni i podopieczne podzieleni są na grupy, zgodne z ich stopniem zaawansowania.