Zajęcia: SEKCJA BOKSERSKA

SEKCJA BOKSERSKA

Przeznaczona dla młodzieży w wieku 13-21 lat. Zapraszamy osoby, mające doświadczenie w treningu bokserskim, jak również zawodników. Zapewniamy doskonałe warunki treningowe, sparingi i starty w zawodach w barwach klubu WSzB.

Zajęcia: BOKS

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

GRUPA POCZĄTKUJĄCA- OSOBY 13+

Zajęcia przeznaczone dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z boksem. Treningi dobrane są do możliwości początkujących, pozwalają oczyścić się ze złych emocji, a także po prostu spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

210 – 12 wejść/ miesiąc.
Zajrzyj do rozkładu zajęć.

GRUPA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA

GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA – OSOBY 13+

Grupa przeznaczona dla osób, które poznały podstawy technik bokserskichlub też ćwiczyły wcześniej, lecz miały przerwę w treningu. Doskonały sposób na powrót do formy.

GRUPA ZAAWANSOWANA

GRUPA ZAAWANSOWANA – OSOBY 13+

Zajęcia dla osób ćwiczących boks już od jakiegoś czasu, lecz traktujących sport rekreacyjnie. Ale niech nikogo to nie zmyli – to całkiem intensywny trening bokserski i możliwość walk sparingowych.

Więcej boksu

BOKS DLA KOBIET

Zajęcia idealne dla osób, pragnących poprawić koordynację, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wzmocnić mięśnie, a przy tym poznać podstawy technik bokserskich w bezpieczny sposób. Fitness to nuda, wypróbuj boks dla kobit. Zapewniamy, że nudzić się nie będziecie ;-).

MINI BOKS

Zapraszamy dzieci od piątego do dwunastego roku życia, zrówno dziewczęta, jak i chłopców. W trakcie zajęć dzieci poprzez zabawę poznają bezkontaktowo podstawowe elementy techniki bokserskiej, popawiają koordynację, uczą się współpracy w grupie. Uczymy bawiąc.

Składka miesięczna wynosi: 150 zł.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Indywidualne zajęcia dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą trenować w grupie. Treningi są dopasowywane do konkretnej osoby i jej możliwości. W ich skład wchodzi nauka technik bokserskich, tarcza z trenerem i ćwicenia siłowo-kondycyjne.

Godzinę i dzień treningu ustalamy telefonicznie.